window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-34067337-1');

OFERTA

Likwidacja awarii systemu napowietrzania

Awaria rusztu napowietrzającego to duży problem dla eksploatatora oczyszczalni, ale nie dla nas. Nasza doświadczona ekipa nurkowa dysponuje wiedzą i praktyką w likwidacji takich awarii. Oprócz wyposażenia w sprzęt nurkowy posiadamy wiele narzędzi, akcesoriów i elementów przydatnych przy likwidacji awarii rusztów napowietrzających, możemy więc usunąć nieszczelność bez zbędnej zwłoki.

uszczelniacz

NIESZCZELNE NAPOWIETRZANIE

Sposoby naprawy rusztów

W zależności od rodzaju rusztu i skali uszkodzeń możemy wymieniać same pojedyncze membrany lub całe dyfuzory. Czasem zdarzają się uszkodzenia rury zasilającej dyfuzory; można wtedy zdemontować sekcję rusztu napowietrzającego i zaślepić króciec lub po wydobyciu na powierzchnię naprawić i zamontować ponownie. Awarie z przetartym lub odłączonym od rusztu przewodem odwadniacza powodują znaczny wypływ powietrza i charakterystyczny gejzer na powierzchni bioreaktora.

Niezależnie od rodzaju usterki odwadniacza możliwe jest zrekonstruowanie go i przywrócenie właściwej pracy. Inne uszkodzenia związane z rusztem to nieszczelności na połączeniach rur, na przykład pęknięcie nakrętki w ruszcie z tworzywa sztucznego, pęknięcie połączenia kołnierzowego, obluzowanie się śrub łączących ruszt stalowy albo poluzowanie się opaski.

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jak możemy pomóc