window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-34067337-1');

O NAS

Nurkowanie w oczyszczalni ścieków

W ściekach możliwe jest wykonanie nawet pozornie niemożliwych prac. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, z realizacji każdego zadania wyciągamy wnioski i analizujemy sposób wykonania usługi. Po wykonaniu każdej usługi usprawniamy posiadany sprzęt i dodajemy kolejne elementy wyposażenia, tak by następna praca przebiegała sprawniej i bezpieczniej. Czynimy to od wielu lat, a w ten sposób nasze możliwości stale rosną. Daje to nam widoczną, dużą przewagę nad innymi firmami pracującymi w tej branży.

sprzęt

BRAK OGRANICZEŃ

Konkurencyjne podejście

Dwadzieścia pięć lat w branży pokazało nam, że specyficzne środowisko i brak widoczności nie stanowią problemu pod warunkiem właściwego przygotowania prac i trafnego przewidzenia przeciwności, jakie wystąpią w fazie realizacji. Bazę prac podwodnych zoptymalizowaliśmy do rozstawiania na wąskich pomostach bioreaktorów, na dachach wysokich zbiorników czy też wewnątrz pomieszczeń. Należy przypomnieć, że prace wykonywane głównie w oczyszczalniach ścieków przy zerowej widoczności realizujemy bez zatrzymywania procesu technologicznego. Daje to naszym klientom możliwość utrzymania urządzeń oczyszczalni w pełnej sprawności nawet wtedy, gdy nie ma możliwości opróżnienia zbiornika lub gdy jest to nieopłacalne. Z tego względu coraz więcej eksploatatorów oczyszczalni korzysta z naszych usług.

certyfikat

MAPA REALIZACJI

Miejsce realizacji nie ma znaczenia dla naszej firmy!

Świadczymy usługi nawet w najodleglejszych zakątkach Polski. Jesteśmy w stanie dojechać oraz zająć się zlikwidowaniem awarii lub wykonaniem inspekcji w bardzo krótkim czasie. Działamy sprawnie, szybko, kompleksowo i profesjonalnie.

W przypadku awarii eksploatatorzy oczekują natychmiastowej i skutecznej interwencji, nasza firma im to zapewnia. Oprócz sprzętu nurkowego posiadamy wiele narzędzi, akcesoriów, elementów i części zamiennych przydatnych przy likwidacji awarii w oczyszczalni; dlatego w większości przypadków jesteśmy samowystarczalni. Współpracujemy z wieloma dostawcami rozwiązań dla oczyszczalni i pomagamy klientom w doborze właściwych części.

mapa

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jak możemy pomóc