window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-34067337-1');

OFERTA

Montaż prowadnic mieszadeł

W obiektach modernizowanych zachodzi czasem potrzeba montażu dodatkowych mieszadeł bez opróżniania bioreaktora. Zdarzają się również sytuacje, w których słup pracującego mieszadła przewraca się wskutek słabego mocowania do dna. Montaż podstaw mieszadeł bez przerywania pracy realizujemy z powodzeniem, tak że Zamawiający nie muszą korzystać z udzielanej przez nas gwarancji.

mieszadło

GWARANCJA TRWAŁOŚCI

Warianty wymian prowadnic

Zmiana istniejącej komory nitryfikacji w komorę przejściową DN/N, wspomaganie pracy aeratorów powierzchniowych lub też przewrócony słup mieszadła to najczęstsze sytuacje, kiedy istnieje potrzeba montażu nowej konstrukcji wsporczej mieszadła.

Montowaliśmy bez przerywania pracy bioreaktora prowadnice do mieszadeł firm Flygt, Redor, Sulzer, KSB, Wilo i Stallkamp.

Udzielamy kilkuletnich gwarancji na trwałość montażu. Współpracujemy z wieloma firmami wytwarzającymi i montującymi mieszadła. Podczas montażu korzystamy z oryginalnych części, zaleceń producenta i własnych doświadczeń w montażu pod powierzchnią ścieków.

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jak możemy pomóc