window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-34067337-1');

OFERTA

Pozostałe usługi

Poza standardowymi, często zlecanymi pracami związanymi z utrzymaniem, modernizacją lub naprawą w zbiornikach oczyszczalni wykonujemy też wszystkie inne zlecenia, na jakie pojawi się zapotrzebowanie. Spektrum jest bardzo duże, ogranicza nas tylko kwestia zapewnienia bezpieczeństwa.

nurek

ZAKRES DZIAŁAŃ

Przykładowe realizacje

Dokręcenie śrub zgrzebła oraz wymiana gumy w zgrzeble zgarniacza, a także wydobycie oderwanego, leżącego na dnie zgrzebła zgarniacza.

Udrożnienie przez nurka zatkanego odpływu leja osadowego. Przyczyną usterki była szczotka od bieżni, która odpadła i utknęła w odpływie.

Poszukiwanie i wydobywanie zatopionych elementów wyposażenia, takich jak śmigła, mieszadła, węże i rotory aeratorów powierzchniowych.

Doszczelnianie zastawek szandorowych i korkowanie rurociągów na czas prac remontowych wykonywanych na sucho.

Wycinanie otworów w ścianach w celu zmiany układu hydraulicznego bioreaktora lub zwiększenia strumienia recyrkulacji wewnętrznej przez instalację w otworach mieszadeł pompujących.

Udrożnianie rurociągów i mniejszych przewodów.

Wymiana linek stalowych, szekli i łańcuchów przy pompach, rusztach itp.

Skontaktuj się z nami i daj nam znać, jak możemy pomóc